fbpx Skip to main content
Open call for Ukrainian Artists

Шановні митці!

Лія Снісаренко та команда Art Axcess раді оголосити про відкритий конкурс для українських художників на участь у груповій виставці сучасного мистецтва, що відбудеться восени 2023 року в Лос-Анджелесі. Мета цього відбору – представити творчість українських художників у Сполучених Штатах Америки та розмістити вибрані роботи у приватних колекціях.

У виставці будуть представлені роботи в жанрах живопису, скульптури та оригінальних робіт на папері. Ми запрошуємо митців, які проживають в Україні, а також тих, хто переїхав до інших країн, надсилати свої твори на розгляд.

Термін подання заявок – до 15 серпня.

Для подання заявки, будь ласка, заповніть форму нижче та прикріпіть файли:

  1. Біографію та CV.
  2. Фотографії ваших робіт роботи у форматі jpeg, png, pdf
  3. Опис кожної поданої роботи, включаючи розмір та матеріали (файли doc, pdf)

Ми пишаємося талантами українських художників та великим бажанням презентувати вашу творчість на міжнародній арт-сцені. Наша команда обіцяє зробити все можливе для підтримки українського мистецтва.

Під час відбору будуть враховуватися оригінальність, художня якість та сучасність робіт. Ми шукаємо вражаючі, унікальні та передові твори мистецтва.

Не втрачайте можливості представити свої твори на цій виставці. Поспішайте та подавайте свої заявки до 15 серпня. Будьте почутими у всьому світі!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: